ФЕРЗЬ — це рекламна компанія, яка керує 12 власними вузькоспеціалізованими монобрендами у сферах креативу та дизайну, рекламних виробництв і маркетингових комунікацій. Синергія всіх напрямків дозволяє у найбільш ефективний на ринку спосіб розв’язувати маркетингові і рекламні завдання та втілювати найсміливіші ідеї наших Клієнтів у життя.

Клієнт: Молочний Альянс©

Бренд: «Яготинське для дітей». Лінійка молочних продуктів для дітей віком від 6 місяців до 3 років.

Завдання: Виведення на ринок нової торгової марки «Яготинське для дітей».

Рішення: Розробка ідеї рекламного ролика, яка стала основою єдиної комунікаційної стратегії для виведення бренду на ринок України.

Креатив.

Ідея ролика належить творчій групі «UkrainianTelevisionCompany». Ми запропонували більше 40 різних сценаріїв. Клієнту найбільше сподобалась ідея з поп-ап книгою.
За допомогою поп-ап книги діти емоційно розповідають про раціональні переваги продукції «Яготинське для дітей». Унікальність у тому, що протягом усього ролика присутнє і раціо, і емоціо.

Зйомка.

Зйомкою ролика та виготовленням великої поп-ап книги займалась команда «Ukrainian TelevisionCompany». Весь процес зайняв близько 3 місяців. Сам процес і його результат приніс велике задоволення як нам, так і нашому Клієнту.

Сайт.

На основі ідеї і в стилістиці дитячої поп-ап книги спеціалісти нашої діджитал агенції «ЦЕХ» розробили багатофункціональний продуктовий сайт www.yagotynkids.com.ua.

Дизайн сайту і його функціонал істотно вирізняє бренд «Яготинське для дітей» в інтернеті.

Промоматеріали.

Наступним кроком в промоції бренду стала розробка промоційних матеріалів для підтримки «Яготинське для дітей» через BTL-канали. Наші дизайнери розробили міні поп-ап книгу для дітей — як подарунок за купівлю продукції, а також інші цікаві поліграфічні і промоматеріали.

Форма.

Форму для промоутерів розробили і виготовили дизайнери нашої швейної компанії «Майстерні кравці».

Результати кампанії.

Можна з впевненістю сказати, що проект лончу «Яготинське для дітей» став одним із найуспішнішим проектом за останні роки. Протягом кількох місяців бренд отримав майже 20% ринку! Пропонуємо переглянути коротку презентацію — звіт усієї кампанії «Яготинське для дітей».

Команда проекту:

Креатив, дизайн —«UTC»

Зйомка ролика — відеопродакшнкомпанія «UTC»

Сайт — діджиталагенція«ЦЕХ»

Промоматеріали— типографія «Гама принт», агенція «Ластівка»

Промоодяг—швейне виробництво «Майстерні кравці»

Управління проектом —АМР «Ферзь»

author image
  • креатив
  • дизайн
  • медіа
  • комплексний проект