ФЕРЗЬ — це рекламна компанія, яка керує 12 власними вузькоспеціалізованими монобрендами у сферах креативу та дизайну, рекламних виробництв і маркетингових комунікацій. Синергія всіх напрямків дозволяє у найбільш ефективний на ринку спосіб розв’язувати маркетингові і рекламні завдання та втілювати найсміливіші ідеї наших Клієнтів у життя.

Клієнт: ПрАТ «Біофарма»

Бренд: Лаферобіон — медичний препарат, що виготовляється з рекомбінованого людського інтерферону. Форма випуску — ректальні свічки, які призначені для дітей від 0 до 6 років.

Завдання: Проведення рекламної кампанії–2013, метою якої є підвищення популярності марки і збільшення продажів.

Рішення: Дане завдання вирішувалося в кілька етапів.

Креатив
Ідея ролика належить нашій креативній команді «>STRELA».
Відео повертає нас у світ дитинства, де чарівні друзі допомагають впоратися з будь-якими негараздами. Іграшки, що оживають, і весела мультяшна музика вирізняють ролик серед інших, створюючи атмосферу казки, яка завжди поруч.
Побоювання мами з приводу різних лікарських форм, які звучать у ролику, зближують нашу героїню з цільовою аудиторією і підказують вірне рішення. Поштовхом до прийняття остаточного рішення стає телефонна розмова мами з бабусею. А бабусі, як відомо, поганого не порадять!
Символом продукту стала весела біла собачка, яка керує іграшками і допомагає їм швидше доставити Лаферобіон мамі.

Зйомки ролика
Захоплюючий процес виробництва ролика зайняв майже 2 місяці, що пролетіли як один день. Багато часу пішло на створення 3D-персонажів, які були інтегровані в реальні зйомки.
Ролик знімав наш продакшн хаус «Ukrainian Television Company».

Медіа.

Медіаплануванням і розміщенням займалася агенція «Media Logic», яка також входить до рекламного холдингу «Свої». Для найбільшої ефективності були обрані канали групи 1 + 1 і спонсорство в програмі доктора Комаровського, який є авторитетним експертом для цільової аудиторії продукту.

З часом стартувала підтримка в мережі Інтернет.

Також ТМ «Лаферобіон» була інтегрована в програму «Невідкладна допомога» у вигляді інтерактивних заставок, плашок, брендованого реквізиту (3D-проявів), електронного Product Placement і самого препарату в кадрі.

 

Створення графічних матеріалів для ТМ «Лаферобіон»:
Продакшн хаус «Ukrainian Television Company».

Повноцінна інтеграція ТМ «Лаферобіон» в проект «Невідкладна допомога» — кращий кейс 2014 року за оцінкою дирекції компанії «Highline Media».Промоматеріали

Усі промоматеріали тепер виконуються в новому для бренду стилі з використанням нового key-visual з головним героєм — білою собачкою, яка запам’яталася всім з ролика.

Дизайн належить агентству «>STRELA», друковані матеріали виробляє типографія «Гама Принт», швейні сувеніри — компанія «Майстерні кравці».

Команда проекту:

Креатив, дизайн — Агентство «>STRELA»

Зйомка ролику — Компанія «UTC»

Медіапланування і розміщення — Агентство «Media Logic»

Друковані промоматеріали — Типографія «Гама Принт»

Швейні сувеніри — Компанія «Майстерні кравці»

Управління проектом — Агентство маркетингових рішень «Ферзь», менеджер Олена Богуш

 

Комплексна рекламна кампанія для бренду «ЛАФЕРОБІОН»

author image
  • креатив
  • дизайн
  • медіа
  • комплексний проект