ФЕРЗЬ — це рекламна компанія, яка керує 12 власними вузькоспеціалізованими монобрендами у сферах креативу та дизайну, рекламних виробництв і маркетингових комунікацій. Синергія всіх напрямків дозволяє у найбільш ефективний на ринку спосіб розв’язувати маркетингові і рекламні завдання та втілювати найсміливіші ідеї наших Клієнтів у життя.

Клієнт: Daikin Europe N.V.

Бренд: Daikin — кондиціонери сегменту преміум.

Завдання: Підвищення продажів у сезон–2013 за рахунок підтримки дистриб’юторів іміджевою рекламною кампанією.

Рішення: Навесні 2013 року європейський офіс компанії Daikin оголосив тендер на розробку і проведення іміджевої рекламної кампанії на території України. Основна мета, звичайно ж, полягала у підвищенні рівня продажів у сезон.

Перемога в тендері дозволила нам вирішити цікаве та амбіційне завдання, досягти необхідних клієнту результатів і отримати цікавий кейс. Враховуючи специфіку продукту і цільову аудиторію, було прийнято рішення розробити новий key-visual і комунікацію для розміщення на зовнішніх рекламоносіях і в мережі Інтернет.

Популярність марки дозволила нам відсунути раціо на другий план і більше уваги приділити емоційній складовій. Таким чином, було створено принт, який того літа побачили практично всі, хто виходив з дому.

Ідея візуальної частини та комунікації належить креативному агентству «>STRELA», яке входить в рекламний холдинг «Свої». Кастинг, фотосесії, дизайн — все це захоплюючі творчі частини цього проекту.

Паралельно з роботою над креативом, йшла розробка медійної стратегії.
Це відповідальне завдання було вирішене агентством «Media Logic», яке також входить до складу холдингу «Свої».

І ось, з червня прохолода почала спокушати всіх нас, використовуючи близько 200 бордів по всій Україні! Не змусила себе чекати
і підтримка в мережі Інтернет.

Результат — зростання продажів більш ніж на 20% порівняно з минулим роком.
Важливо врахувати, що літо 2013 не було дуже спекотним і ринок кондиціонерів «просів» порівняно з літом 2012 року.

Команда проекта:

Креатив, дизайн, фото — Агентство «>STRELA»
Медіапланування і розміщення — Агентство «Media Logic»
Управління проектом — Агентство маркетингових рішень «Ферзь»

 

Комплексна рекламна кампанія для бренду «DAIKIN»

author image
  • креатив
  • дизайн
  • фото
  • медіа
  • зовнішня реклама
  • копірайт